OK
تاریخچه شرکت فن آوران پارسیان

تاریخچه شرکت فن آوران پارسیان

شرکت توسعه طرحهای صنعتی فن آوران پارسیان در سال 1381 با چشم انداز تبدیل شدن به شرکتی موثر در حوزه اجرای پروژه های ملی کشور تاسیس و ثبت گردید. از اوان تشکیل، ساختار شرکت به گونه ای پایه ریزی شد که توان راهبری پروژه های  EPC را متناسب با نیازمندی کارفرمایان، بصورت کلید در دست، مدیریت طرح یا مدیریت هر یک از اجزای پروژه به تنهایی در بخشهای طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات و ماشین آلات ، اجرا، نصب و راه اندازی را داشته باشد.

سرمایه انسانی متخصص و مجرب، توانایی جلب همکاری شرکتهای صاحب فناوری های نوین و وجود ساختار منعطف و چابک، سبب شده است که این شرکت پروژه هایی در صنایع گوناگون و با زمینه هایی متفاوت را با شایستگی به انجام رسانده و با اجرای این پروژه ها، ضمن ایجاد ارزش افزوده برای کارفرمایان، آنان را به فناوری روز تجهیز نماید .

شرکت فن آوران پارسيان، با ایجاد یکی از گسترده‌ترین شبکه های اجرایی در کشور، در دو حوزه اصلی مهندسی، تامین و اجرای پروژه های صنعتی و عمرانی و همچنین، طراحی، ساخت، تولید و بومی سازی تجهیزات صنایع نفت، گاز، پالایش . پتروشیمی و صنایع معدنی فعالیت نموده است و به لطف خدای متعال، توانسته است بعنوان همکار مورد .اعتماد کارفرمایان خود، ارائه خدمت نماید.

شبکه همکاران شركت فن‌آوران پارسيان شامل مدرنترين و منحصر بفرد ترين صنايع و کارخانجات بوده که با تکيه بر توان مهندسي متمایز و بکارگيري متخصصان مجرب و کاردان، امکانات طراحي و ساخت، براساس دانش و تکنولوژي روز دنیا، قادر به توليد و تامین بخش وسيعي از تجهيزات صنايع مختلف کشور در حوزه های تخصصی می‌باشد .

این شرکت با اتخاذ راهبرد "نوآوری" و "ایجاد شبکه همکار توانمند"، ضمن ایجاد مزیت رقابتی، نوید گسترش فعالیت بعنوان یکی از پیمانکاران عمومی صنعتی کشور (General Contractor) در اجرای پروژههای ملی را می‌دهد.