OK


فن آوران پارسیان

تاریخچه شرکت

شرکت توسعه طرحهای صنعتی فن آوران پارسیان در سال 1381 به منظور اجرای پروژه های صنعتی تاسیس و ثبت گردید. از اوان تشکیل، ساختار شرکت به گونه ای پایه ریزی شد که توان راهبری پروژه های EPC را متناسب با نیازمندی کارفرمایان،   بصورت کلید در دست، مدیریت طرح یا مدیریت هر یک از اجزای پروژه به تنهایی و یا ترکیبی در بخشهای طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات و ماشین آلات ، اجرا، نصب و راه اندازی بعهده گیرد. غنای منابع انسانی متخصص و مجرب، توانایی جلب همکاری شرکتهای صاحب فناوری های نوین و وجود ساختار منعطف، سبب شده است که این شرکت پروژه هایی در صنایع گوناگون و با زمینه هایی متفاوت را با شایستگی به انجام رسانده و با اجرای این پروژه ها، ضمن ایجاد ارزش افزوده برای کارفرمایان آنان را به فناوری روز تجهیز نماید.

فن آوران پارسيان با چشم انداز «مؤثر در اجرای پروژه های ملی» نسبت به ایجاد اولین هلدینگ صنعتی در اجرای پروژه ها به صورت EPC ، طراحی، بومی سازی و تامین تجهیزات با ایجاد یکی از گسترده‌ترین شبکه های اجرایی به منظور رقابت با شرکتهای معتبر بین‌المللی در چهار حوزه تخصصی نفت و گاز ، صنعت و معدن، محیط زیست و انرژی و سی ان جی خودرو فعالیت نموده است و به لطف خدای متعال، توانسته است بعنوان همکار مورد .اعتماد مشتریان، ارائه خدمت نماید.

شبکه همکاران شركت فن‌آوران پارسيان از مدرنترين و منحصر بفرد ترين صنايع و کارخانجات بوده که با تکيه بر توان مهندسي قوي و بکارگيري متخصصان مجرب و کاردان، امکانات طراحي و ساخت براساس دانش و تکنولوژي روز، قادر به توليد و تامین بخش وسيعي از تجهيزات صنايع مختلف کشور در حوزه های تخصصی می‌باشد.

این شرکت با اتخاذ راهبرد "استراتژی نوآوری " و "ایجاد شبکه همکار توانمند"، ضمن ایجاد مزیت رقابتی، نوید شروع فعالیت بعنوان اولین GC صنعتی کشور در اجرای پروژههای ملی را می‌دهد.