OK

توانمندی های حوزه سی ان جی خودرو:

              شبکه تبدیل خودرو به دو گانه سوز:

شرکت فنآوران پارسیان با تجهیز و راهاندازی بالغ بر 80 کارگاه تبدیل، سهم بسزایی در فرایند تبدیل کارگاهی داشته که حاصل آن دوگانهسوز نمودن بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو و صرفهجویی قابل ملاحظه بنزین بوده است. پراکندگی کارگاههای این شرکت به نحوی بوده است که ضمن در نظر گرفتن جایگاههای احداث شده CNG و تقاضای تبدیل در هر شهر، امکان تبدیل خودروهای متقاضیان را در نزدیکترین کارگاه و با کمترین مسافت مهیا نماید. کارگاههای تبدیل این شرکت با در اختیار داشتن کارکنان مجرب و آموزش دیده، فضای مناسب تبدیل (مسقف و رو باز) و همچنین تجهیزات موردنیاز تبدیل کارگاهی امکانات لازم جهت تبدیل استاندارد خودروها را فراهم نموده، تا ضمن ارائه خدمات مربوط به نصب و خدمات پس از فروش از این طریق، سهم شایان توجهی در امر اشتغال داشته باشند. از از سوی دیگر، با پیاده سازی و بهره برداری از سامانه جامع تبدیل، فروش و خدمات پس از فروش تحت وب، شبکه کارگاهی فن آوران به صورت لحظه ای فعالیت می نماید و مورد پایش و بهبود قرار می گیرد.

               آموزش:

حساسیتهای موجود در سیستم گاز خودروهای دوگانهسوز و لزوم استفاده از کارکنان آموزش دیده در فرایند تبدیل کارگاهی این شرکت را به ایجاد نظام آموزش کارکنان فعال در امر دوگانهسوز نمودن خودروها سوق داده که در این راستا با برگزاری دورههای آموزشی متناوب بصورت تئوری و عملی و نیز صدور گواهینامه آموزش، کارکنان شاغل در کارگاهها بطور مداوم مورد پایش قرار میگیرند، به نحوی که یکی از الزامات ادامه فعالیت کارگاه ها حضور کارکنان دارای گواهینامه میباشد. برای بروزآوری اطلاعات کارکنان شاغل در کارگاههای تبدیل سمینارهای آموزشی تئوری و عملی بصورت دورهای برگزار میگردد. یکی از ضرورتهای افزایش ایمنی خودروهای دوگانهسوز آموزش استفاده کنندگان از این خودروها میباشد که بدین منظور علاوه بر آموزش حضوری در زمان تحویل خودرو به مالک، از طریق سایت شرکت به آدرس cng.fapco.ir نیز نحوه استفاده بهینه از سیستم نصب شده به مالکین فراهم میباشد. علاوه بر موارد فوق در زمان تحویل خودرو یک جلد دفترچه راهنما و یا یک حلقه لوح فشرده آموزشی نیز به مالکین ارائه میگردد.

               تولید مخازن سی ان جی:

شرکت فنآوران پارسیان در راستای اجرای قرارداد 5/1 میلیون تبدیل کارگاهی با سازمان بهینهسازی مصرف سوخت کشور و در ادامه با شرکت پخش فرآوردههای نفتی ایران با ایجاد سه خط تولید مخازن در صنایع زیرمجموعه، اقدام به تولید مخزن نوع یک (CNG-1 )با دو روش استفاده از لوله و یا ورق نموده و کلیه مراحل احداث وبهرهبرداری از این خطوط توسط متخصصین داخلی صورت پذیرفته است. کلیه مراحل تولید مخازن طبق استاندارد ISO11439  بوده و کلیه تستهای موردنیاز در روند تولید و بعد از تولید صورت میپذیرد و این اقدامات منجر به اخذ گواهینامه از شرکتهای بازرسی ثالث مانند BV، TUV NORDو IEI شده است. از ویژگیهای بسیار مهم در تولید مخازن، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی بوده که مخازن تولیدی در داخل کشور با توجه به امکان ایجاد ظرفیت برای بازرسیهای ادواری مخازن و انجام آزمایشهای اولتراسونیک، هیدرواستاتیک، نشتی، کیفیت رنگ و ...  قابل رقابت با محصولات مرغوب و با کیفیت خارجی می باشد.

              تولید قطعات کیت سی ان جی:

شركت فن‌آوران پارسيان با شركت BRC ایتالیا كه يكي از بزرگترين شركتهای توليد كننده كيتهاي CNG  و LPG در اروپا مي‌باشد وارد مذاكرات خريد تكنولوژي گرديد و نهايتاً در سال 84 تكنولوژي ساخت كيتهاي Open loop به ايران منتقل و در يكي از صنايع معتبر توليد رگلاتور و شير سوختگيري آغاز گردید و با اجراي موفقيت آميز پروژه 25,000 كيت، شركت آمادگي وارد شدن در عرصه‌هاي بزرگ CNG  را پيدا نمود که با توجه به توان اجرايي و عملكرد مثبت شركت فن‌آوران پارسيان در پروژه‌هاي قبلي، توليد و تبديل 1/5 ميليون خودرو  نیز به اين شركت واگذار گردید.معرفی

توانمندی ها

محصولات و پروژه ها

اطلاعات تماس